مشاوره چیست؟

همه ما انسانها در طول عمر خود از طریق دوستان ، فامیل ، همکاران از خدمات مشاوره به انحاء مختلف استفاده کرده ایم، هنگام عبور از معابر تابلوهای مشاور املاک، مشاور خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره تحصیلی و… را مشاهده کرده ایم. همه ما به نحوی برای خودمان یا فرزندانمان از مشاورتحصیلی، کار، خانواده، ازدواج و… استفاده کرده ایم.

مشاور کیست؟

با اينكه بارها کلمه مشاوره را شنیده و استفاده کرده ايم، اما مفهوم واقعي آن هنوز بدرستی شفاف و روشن نیست. غالبا تصور می كنيم كساني كه به حرفه ­ي مشاوره ميپردازند، شرايط يا موقعيتي متفاوت از سايرين دارند. بايد يادآور شد كه گرچه مشاوره به بسياري از افراد ياري مي رساند، اما آنچه تحت عنوان مشاوره صورت مي گيرد، چندان هم مرموز و عجيب و غريب نيست.

خدمات مشاوره تیدا

شرکت تصمیم یاران دانش افزا با کادر متخصص مجرب و با بیش از بیست و پنج سال تجربه در زمینه استقرار سیستم های اطلاعاتی، بررسی نیازها، بهبود فرایندهای کسب وکار ، یکپارچه سازی سیستم ها ، ارتباط سیستم های اتوماسیون صنعتی و ابزارهای اندازه گیری با سیستم های اطلاعاتی و ثبت اطلاعات آنها و امکان استفاده از سیستم های غیر وبی از طریق وب، تصمیم به ارائه تجربیات کسب شده در قالب خدمات مشاوره نموده است.
در این ارتباط با توجه به نقش سیستم های اطلاعاتی در توسعه کسب و کار و دریافت اطلاعات صحیح و به موقع برای تصمیم سازی و تصمیم گیری و با توجه به تجربه تیم تخصصی خود در استقرار سیستم های جامع و یکپارچه و ERP در شرکت های بزرگ احساس وظیفه نمود که از خدمات مشاوران خبره و با تجربه استفاده نماید تا نیاز شرکت ها و سازمان ها را برآورده و تامین نماید.

مشاوران ما

بهنام فرهمند

بهنام فرهمند

کارشناس سیستم های مدیریت منابع انسانی
حمید آقایی

حمید آقایی

کارشناس و تحلیل گر ارشد سیستم های حوزه تامین
مرتضی نجفی

مرتضی نجفی

مدیریت فرایند و کارکردهای حوزه تحقق محصول
مجید نقش نیلچی

مجید نقش نیلچی

کارشناس ارشد و تحلیل گر سیستم های حوزه تامین
سعید مومن زاده

سعید مومن زاده

کارشناس و تحلیل گر ارشد سیستم های حوزه خدمات فنی و پشتیبانی
مرتضی کاشیان

مرتضی کاشیان

کارشناس ارشد و تحلیل گر سیستم های تعالی سازمانی
علی عزیزان

علی عزیزان

کارشناس سیستم های مبتنی بر هوش تجاری
محسن زمانی

محسن زمانی

کارشناس و مدیریت پروژه های IT